Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575C-125.000J18DTK
Part No.:
1575C-125.000J18DTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
Description:
7050 6pin 125MHz HCSL 1.8V +/-30