Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1553P6-100000K33DTSTK
Part No.:
1553P6-100000K33DTSTK
Description:
XTAL OSC XO 100MHZ LVPECL SMD
Shipping
1553P6-100000K33DTSTK Information
Series:
1553P6
Frequency:
100 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)