Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1553D-156.250K33DTSTK
Part No.:
1553D-156.250K33DTSTK
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 156.25MHZ LVDS SMD
Shipping
1553D-156.250K33DTSTK Information
Series:
1553D
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.053" (1.35mm)