Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1553D150000K33DTK
Part No.:
1553D150000K33DTK
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 150.000MHZ LVDS SMD
Shipping
1553D150000K33DTK Information
Series:
CO53D6
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)