Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1553D-148.500JWVDTSTK
Part No.:
1553D-148.500JWVDTSTK
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 148.5MHZ 1.8~3.3V LV
Shipping
1553D-148.500JWVDTSTK Information
Series:
1553D
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
45mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)