Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1532H-74.250J33DTSTK
Part No.:
1532H-74.250J33DTSTK
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 74.25MHZ 3.3V HCMOS
Shipping
1532H-74.250J33DTSTK Information
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
74.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)