Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1532H-156.250J33DTK
Part No.:
1532H-156.250J33DTK
Package:
SMD 3.2mm x 2.5mm
Description:
3225,HCMOS,156.25MHz,3.3V,+/-30p
Shipping
1532H-156.250J33DTK Information
Package/Case:
SMD 3.2mm x 2.5mm
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)