Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1532H-150.000G33DTSTK
Part No.:
1532H-150.000G33DTSTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
SMD 3.2mm x 2.5mm
Description:
3225,HCMOS,150MHz,3.3V,+/-50ppm,
Shipping
1532H-150.000G33DTSTK Information
Manufacturer:
Series:
1532H
Package/Case:
SMD 3.2mm x 2.5mm
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
150 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)