Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1532D7425K18DTK
Part No.:
1532D7425K18DTK
Description:
XTAL OSC XO 74.250MHz LVDS SMD
Shipping
1532D7425K18DTK Information
Series:
CO32D6
Frequency:
74.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)