Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1532D-200.000K33DTSTK
Part No.:
1532D-200.000K33DTSTK
Description:
XTAL OSC XO 200MHZ LVDS SMD
Shipping
1532D-200.000K33DTSTK Information
Series:
1532D
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)