Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1521H-45.1584K18DTSTK
Part No.:
1521H-45.1584K18DTSTK
Description:
XTAL OSC XO 45.1584MHZ HCMOS SMD
Shipping
1521H-45.1584K18DTSTK Information
Frequency:
45.1584 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)