Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | ZMOD4410AI1R |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Type | Air Quality |
| Oxygen Range | - |
| Accuracy | ±15% |
| Output | I2C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 2.8mA |
The following parts include "ZMOD4410AI1R" in Silicon Labs ZMOD4410AI1R.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.