ZL30733ALDG1.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | |
| Part Number | ZL30733ALDG1 |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | - |
| Package/Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Programmable | Not Verified |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | Memory |
| Input | - |
| Output | CMOS |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 5:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 750MHz |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | 64-VQFN (9x9) |
The following parts include "ZL30733ALDG1" in Silicon Labs ZL30733ALDG1.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.