Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | |
| Part Number | ZL30100QDG1 |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | - |
| Package/Case | 64-TQFP |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Programmable | Not Verified |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | T1/E1 |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | Clock |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 3:8 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Frequency - Max | 65.536MHz |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
The following parts include "ZL30100QDG1" in Silicon Labs ZL30100QDG1.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.