Infineon Technologies XC164CM16F40FBAKXUMA1
Part No.:
XC164CM16F40FBAKXUMA1
Shipping
XC164CM16F40FBAKXUMA1 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Speed:
40MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.35V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C (TA)