X3C14F1-03S.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | X3C14F1-03S |
| Manufacturer | TTM Technologies, Inc. |
| Series | Xinger® |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Coupler Type | Standard |
| Frequency | 1.2GHz ~ 1.7GHz |
| Coupling Factor | 3dB |
| Applications | General Purpose |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Power - Max | 25W |
| Isolation | 23dB |
| Return Loss | - |
| Supplier Device Package | SMD |
The following parts include "X3C14F1-03S" in Silicon Labs X3C14F1-03S.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.