C0810J5003AHF.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | C0810J5003AHF |
| Manufacturer | TTM Technologies, Inc. |
| Series | Xinger® |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Coupler Type | Standard |
| Frequency | 800MHz ~ 1GHz |
| Coupling Factor | 3dB |
| Applications | CDMA, WCDMA |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Power - Max | 4W |
| Isolation | 23dB |
| Return Loss | 31dB |
| Supplier Device Package | 0805 (2012 Metric) |
The following parts include "C0810J5003AHF" in Silicon Labs C0810J5003AHF.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.