TP02CS04CKS.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | TP02CS04CKS |
| Manufacturer | NKK Switches |
| Series | TP02 |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Length | 2.56" (65.00mm) |
| Width | 1.46" (37.00mm) |
| Height | 0.06" (1.50mm) |
| Interface | RS-232 |
| Type | - |
| Diagonal Screen Size | - |
The following parts include "TP02CS04CKS" in Silicon Labs TP02CS04CKS.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.