Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 4P015101-AG90 |
| Manufacturer | A D Metro |
| Series | - |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Length | 12.04" (305.80mm) |
| Width | 9.04" (229.70mm) |
| Height | 0.15" (3.90mm) |
| Interface | 102-Wire |
| Type | Capacitive |
| Diagonal Screen Size | 15.10" (383.54mm) |
The following parts include "4P015101-AG90" in Silicon Labs 4P015101-AG90.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.