TC0331B.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | TC0331B |
| Manufacturer | TST |
| Series | - |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Product Status | Active |
| Type | SAW |
| Frequency | 868.35 MHz |
| Frequency Stability | - |
| Frequency Tolerance | - |
| Features | - |
| Capacitance | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height | - |
The following parts include "TC0331B" in Silicon Labs TC0331B.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.