Suntsu Electronics, Inc SXTHM217BB164-25.000M
Part No.:
SXTHM217BB164-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 17 PF SMD
Shipping
SXTHM217BB164-25.000M Information
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.177" (4.50mm)