Suntsu Electronics, Inc SXTHM210CC384-32.000M
Part No.:
SXTHM210CC384-32.000M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Crystals
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
Shipping
SXTHM210CC384-32.000M Information
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SXTHM2
Package/Case:
HC-49/US
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.177" (4.50mm)