Suntsu Electronics, Inc SXTHM210CA164-32.000M
Part No.:
SXTHM210CA164-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
Shipping
SXTHM210CA164-32.000M Information
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.177" (4.50mm)