Suntsu Electronics, Inc SXT32417DD38-26.000M
Part No.:
SXT32417DD38-26.000M
Description:
CRYSTAL 26.000MHZ 17 PF SMD
Shipping
SXT32417DD38-26.000M Information
Frequency:
26 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)