Suntsu Electronics, Inc SXT22412EE16-24.000M
Part No.:
SXT22412EE16-24.000M
Description:
CRYSTAL 24.000MHZ 12PF SMD
Shipping
SXT22412EE16-24.000M Information
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±15ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)