Suntsu Electronics, Inc SXT22412DD07-12.000M
Part No.:
SXT22412DD07-12.000M
Description:
CRYSTAL 12.000MHZ 12PF SMD
Shipping
SXT22412DD07-12.000M Information
Frequency:
12 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)