Suntsu Electronics, Inc SXT22411BB48-32.000M
Part No.:
SXT22411BB48-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 11 PF SMD
Shipping
SXT22411BB48-32.000M Information
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
11pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)