Suntsu Electronics, Inc SXT21412BA17-38.400M
Part No.:
SXT21412BA17-38.400M
Description:
CRYSTAL 38.400MHZ 12PF SMD
Shipping
SXT21412BA17-38.400M Information
Frequency:
38.4 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)