Suntsu Electronics, Inc SXT21411AA17-25.000M
Part No.:
SXT21411AA17-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 11 PF SMD
Shipping
SXT21411AA17-25.000M Information
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
11pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)