Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | SF22/C |
| Manufacturer | Lightware Lidar Inc. |
| Series | SF22 |
| Packaging | Box |
| Product Status | Obsolete |
| Sensing Distance | 7.87" ~ 3937.01" (20 ~ 10000cm) |
| Output Type | I2C, Serial, USB |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 100 mA |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance | - |
| Voltage - Output (Typ) @ Distance | -10°C ~ 50°C |
The following parts include "SF22/C" in Silicon Labs SF22/C.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.