S202SP.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | S202SP |
| Manufacturer | Seek Thermal |
| Series | Mosaic Core |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Thermal |
| Pixel Size | 12µm x 12µm |
| Active Pixel Array | 200H x 150V |
| Frames per Second | 9.0 |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Supplier Device Package | Module |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
The following parts include "S202SP" in Silicon Labs S202SP.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.