Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | EPC611-CSP24-001 |
| Manufacturer | ESPROS Photonics AG |
| Series | - |
| Package/Case | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Type | 3D Time of Flight |
| Pixel Size | 8µm x 8µm |
| Active Pixel Array | 8H X 8V |
| Frames per Second | 8000.0 |
| Voltage - Supply | 8V ~ 9V |
| Supplier Device Package | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
The following parts include "EPC611-CSP24-001" in Silicon Labs EPC611-CSP24-001.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.