RI4901.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | RI4901 |
| Manufacturer | Ranatec |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Shield, 1-Piece |
| Height - Overall | 0.354" (9.00mm) |
| Length - Overall | 3.346" (85.00mm) |
| Width - Overall | 3.346" (85.00mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Mounting Type | - |
The following parts include "RI4901" in Silicon Labs RI4901.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.