36003200S.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 36003200S |
| Manufacturer | Würth Elektronik |
| Series | WE-SHC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Type | Cover |
| Height - Overall | 0.118" (3.00mm) |
| Length - Overall | 0.823" (20.90mm) |
| Width - Overall | 0.823" (20.90mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Mounting Type | Surface Mount |
The following parts include "36003200S" in Silicon Labs 36003200S.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.