R9000.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | R9000 |
| Manufacturer | REED Instruments |
| Series | - |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Camera Type | - |
| Magnification Range | - |
| Field of View | 39.37" (1.0m) |
| Working Distance | 7.90" ~ 39.40" (200.66mm ~ 1.00m) |
| Illumination | LED (12) |
| Display Style | 7" Color TFT LCD |
The following parts include "R9000" in Silicon Labs R9000.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.