P1030503-P5010367.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | P1030503-P5010367 |
| Manufacturer | XTool |
| Series | S |
| Package/Case | - |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1064nm |
| Voltage - Input | 24V |
| Current Rating (Amps) | 8A |
| Power (Watts) | 20W |
The following parts include "P1030503-P5010367" in Silicon Labs P1030503-P5010367.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.