P1030493.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | P1030493 |
| Manufacturer | XTool |
| Series | S |
| Package/Case | - |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1064nm |
| Voltage - Input | 25V |
| Current Rating (Amps) | 11A |
| Power (Watts) | 40W |
The following parts include "P1030493" in Silicon Labs P1030493.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.