Micron Technology Inc. M29F400BT55N1
Part No.:
M29F400BT55N1
Package:
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Shipping
M29F400BT55N1 Information
Package/Case:
Write Cycle Time - Word, Page:
55ns
Access Time:
55 ns
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)