Sensata-Airpax LELK11-1REC4-53-75.0-A-01-V
Part No.:
LELK11-1REC4-53-75.0-A-01-V
Shipping
LELK11-1REC4-53-75.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V