Sensata-Airpax LELHK11-1REC4-52-60.0-AB-01-V
Part No.:
LELHK11-1REC4-52-60.0-AB-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
LELHK11-1REC4-52-60.0-AB-01-V Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V