Sensata-Airpax LELH11-1REG4-63F-.250-AF-01-V
Part No.:
LELH11-1REG4-63F-.250-AF-01-V
Shipping
LELH11-1REG4-63F-.250-AF-01-V Information
Current Rating (Amps):
250mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V