Sensata-Airpax LELBX111-1-62-20.0-M3-V
Part No.:
LELBX111-1-62-20.0-M3-V
Shipping
LELBX111-1-62-20.0-M3-V Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V