Sensata-Airpax IULNK11-1-72-80.0
Part No.:
IULNK11-1-72-80.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IULNK11-1-72-80.0 Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V