Sensata-Airpax IULNK11-1-62-100.-K
Part No.:
IULNK11-1-62-100.-K
Shipping
IULNK11-1-62-100.-K Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V