Sensata-Airpax IULNK11-1-52-75.0-A
Part No.:
IULNK11-1-52-75.0-A
Shipping
IULNK11-1-52-75.0-A Information
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V