Sensata-Airpax IULH111-1-61-40.0-01
Part No.:
IULH111-1-61-40.0-01
Shipping
IULH111-1-61-40.0-01 Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V