Sensata-Airpax IUGNF666-1REC4-62F-30.0
Part No.:
IUGNF666-1REC4-62F-30.0
Shipping
IUGNF666-1REC4-62F-30.0 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V