Sensata-Airpax IUGNF666-1REC4-62F-20.0
Part No.:
IUGNF666-1REC4-62F-20.0
Shipping
IUGNF666-1REC4-62F-20.0 Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V