Sensata-Airpax IUGN666-1REC4-63F-35.0
Part No.:
IUGN666-1REC4-63F-35.0
Shipping
IUGN666-1REC4-63F-35.0 Information
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V