Sensata-Airpax IUGN666-1-61-2.50-C
Part No.:
IUGN666-1-61-2.50-C
Shipping
IUGN666-1-61-2.50-C Information
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V